fbpx

Prawa Autorskie

Prawa autorskie do zawartości strony, w tym zdjęcia, materiały video oraz opisy są własnością firmy SENECA - Technologie w Przemyśle Energetycznym Damian Zygmunt i są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie zdjęć, opisów bądź ich fragmentów bez zgody firmy Seneca jest zabronione.

Informujemy również, że takie praktyki jak: modyfikacja zdjęć, włączanie części lub całości do innej fotografii, zmiana tła, kolorów lub proporcji, wykorzystanie dowolnego fragmentu zdjęcia bez względu na użytą technikę (skanowanie, fotografia, kopiowanie cyfrowe lub link do innego zdjęcia) są nielegalne i firma Seneca będzie ich konsekwencje egzekwować sądownie.

Multimedia oraz opisy mogą być wykorzystywane jedynie przez dystrybutorów i firmy współpracujące w celu prezentacji oferty handlowej marki Zixor. Wykorzystanie tekstów i materiałów multimedialnych na zewnętrznych stronach, portalach, serwisach społecznościowych jest możliwe jedynie za zgodą firmy Seneca.

Istnieje możliwość udostępnienia materiałów multimedialnych w wysokiej rozdzielczości oraz opisów w różnych wersjach językowych w celu promocji marki Zixor. Wymagane jest zamieszczenie logo i akceptacja projektu z naszej strony.